Hizmetlerimiz / Kiralık Vinç Hizmetleri

Kiralık Vinç Hizmetleri

Kiralık Vinç Hizmetleri


Vinç Kurtarma Hizmetleri

Ağır tonajlı yükleri kaldıran performansı yüksek en güçlü iş makineleri arasında yer alan vinçler kurtarma hizmetlerinde de büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Taşıma işlemleri ve kaza gibi durumlarda gemi, araba ve uçak gibi ağır tonajlara sahip olan araçları kolay bir şekilde kaldırarak taşıma işlemi için vinçler kullanılmaktadır. Vinç modelleri farklı çeşitlere sahiptir ve her vinç modelleri farklı bir görevde kullanılmaktadır.  Kiralık vinç hizmeti sunan firmamızdan vinç talebinde bulunabilir, vinçleri dilerseniz saatlik ve günlük olarak da kiralayabilirsiniz.

 

Vinç Kiralama Nerden Yapılır?

Vinçler günümüzde yaygın olarak kullanılan ve ağır yükleri taşımada kolaylık sağlayan iş makineleridir. İnsan gücünün kaldıramadığı ağırlıkları kolay ve hızlı bir şekilde taşımada yardımcı olan vinçler vinç kiralama hizmeti veren firmalar tarafından temin edilebilmektedir. Aracınız yolda kaldığında, inşaat işlemlerinde ve daha pek çok alanda vinç ihtiyacınız olduğunda günlük ya da saatlik olarak vinç kiralama hizmeti sunan firmamızdan kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Vinçlerin Kullanım Alanları

Vinçler farklı alanlarda kullanılma özelliğine sahip iş makineleridir. Yük taşıma, kurtarma, kaldırma, montaj ve demontaj gibi işlemlerde vinçler kullanılarak hem zamandan tasarruf sağlanır hem de insan gücünün yeterli olmadığı işlemler daha pratik ve daha kolay bir şekilde çözümlenir. Farklı pek çok vinç modeli olduğundan ve hepsi farklı amaçlar ile kullanıldığından vinç kiralama işlemlerinde vinci hangi amaçla kullanacağınızı belirtmeniz gerekir.


Kiralık Vinçler

Tunalı vinç, kiralık vinç ve  tecrübeli G Sınıfı ehliyetli İş makinesi operatörleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. 

* Ağır Kaldırma ve Buna yönelik Planlama projesi Hazırlama 

* Lojistik Operasyonlara yönelik anahtar teslimi proje yönetimi 

* Vinç ve kaldırma sistemleri kiralama 

* Montaj ve Demontaj 

* Ağır Nakliye 

* Saatlik, Günlük, Haftalık ve Aylık Kiralama Hizmeti 

* Çatı, Kolon ve Makina Montajı ve Demontajı 

* Her Türlü Çelik Konstrüksiyon Montajı ve Demontajı 

* Ekipli Makina Taşıma, Fabrika Taşıma ve İşe özel Ekipmanlar 

* Altyapı Çalışmalarında Büz, Boru vs yerleştirilmesi 


Hemen Teklif Al! Uzman ekiplerimiz tarafından kısa sürede aranacaksınız.

Mesaj Gönder