Hizmetlerimiz / Kurtarma hizmetleri

Kurtarma hizmetleri

Kurtarma hizmetleri


Ağır tonajlı yükleri kaldıran performansı yüksek en güçlü iş makineleri arasında yer alan vinçler kurtarma hizmetlerinde de büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Taşıma işlemleri ve kaza gibi durumlarda gemi, araba ve uçak gibi ağır tonajlara sahip olan araçları kolay bir şekilde kaldırarak taşıma işlemi için vinçler kullanılmaktadır. Vinç modelleri farklı çeşitlere sahiptir ve her vinç modelleri farklı bir görevde kullanılmaktadır.  Kiralık vinç hizmeti sunan firmalardan vinç talebinde bulunabilir, vinçleri dilerseniz saatlik ve günlük olarak da kiralayabilirsiniz.

Vinç Kiralama Nerden Yapılır?

Vinçler günümüzde yaygın olarak kullanılan ve ağır yükleri taşımada kolaylık sağlayan iş makineleridir. İnsan gücünün kaldıramadığı ağırlıkları kolay ve hızlı bir şekilde taşımada yardımcı olan vinçler vinç kiralama hizmeti veren firmalar tarafından temin edilebilmektedir. Aracınız yolda kaldığında, inşaat işlemlerinde ve daha pek çok alanda vinç ihtiyacınız olduğunda günlük ya da saatlik olarak vinç kiralama hizmeti sunan firmalardan kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Vinçlerin Kullanım Alanları

Vinçler farklı alanlarda kullanılma özelliğine sahip iş makineleridir. Yük taşıma, kurtarma, kaldırma, montaj ve demontaj gibi işlemlerde vinçler kullanılarak hem zamandan tasarruf sağlanır hem de insan gücünün yeterli olmadığı işlemler daha pratik ve daha kolay bir şekilde çözümlenir. Farklı pek çok vinç modeli olduğundan ve hepsi farklı amaçlar ile kullanıldığından vinç kiralama işlemlerinde hangi amaçla kullanacağınıza göre değişir.

Hemen Teklif Al! Uzman ekiplerimiz tarafından kısa sürede aranacaksınız.

Mesaj Gönder