Hizmetlerimiz / Manlift Platform Hizmetleri

Manlift Platform Hizmetleri

Manlift Platform Hizmetleri


Vinçlerin farklı model ve türleri bulunmaktadır. Günümüzde özellikle inşaat sektörünün yaygınlaşması ile vinçlere duyulan ihtiyaç daha da artmakta ve taleplerin karşılanması adına vinç kiralama hizmetleri sunan firmalar faaliyete geçmektedir. Vinç kiralama hizmeti sunan firmalarda sepetli vinç, platform ve manlift gibi pek çok makine çeşidi yer almakta ve her türlü ihtiyaca yönelik hizmet sunulmaktadır. Manlift ve platform hizmetleri de kendi arasında farklı gruplara ayrılmaktadır. Kiralama firmaları müşterinin ihtiyacına yönelik iş makinesini temin ederek günlük, saatlik ve aylık olarak kiralayabilmektedir.

Platform Modelleri

Geniş ürün yelpazesi ve farklı seçeneklere sahip olan vinçler her türlü işlemde kolaylık sağlamakta ve güçlü performansları ile kaliteli hizmet sunmaktadır.  Platform modellerinde de pek çok çeşit yer almaktadır. Bunlar; makaslı platformlar, dikey platformlar, çekilebilir platformlar, teleskopik platformlar, eklemli platformlar, telehandler ve paletli platformlar olmak üzere farklı modellere ayrılmaktadır. Bu modellerin her biri farklı özelliklere sahiptir ve farklı alanlarda kullanılmaktadır.

Platformlarda Kullanım Alanları

Platformların kullanım alanları modellerine göre değişim göstermektedir ancak platformlar hem dış hem de iç alanlarda kullanım sağlanabilmektedir. Platform modelleri arasında uzaktan kumandalı ve iz bırakmayan modeller de mevcuttur. Vinç kiralama fiyatları belirlenirken ihtiyaaç duyulan vinç modeline göre fiyatlar değişim gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra kiralama günü ve kiralama saati de fiyat belirlemede en etkili faktörler arasında yer almaktadır.

Hemen Teklif Al! Uzman ekiplerimiz tarafından kısa sürede aranacaksınız.

Mesaj Gönder