Hizmetlerimiz / Montaj - Demontaj Hizmetleri

Montaj - Demontaj Hizmetleri

Montaj - Demontaj Hizmetleri


Vinç kiralama hizmeti sunmakta olan firmalar farklı vinç modellerini bünyesinde barındırmakta ve her ihtiyaca uygun çözüm sunacak şekilde çalışma sağlamaktadır. Vinç deyince ilk olarak aklımıza gelen ağır tonajlı yükleri taşıyan bir iş makinesi olduğudur. Ancak vinçler ağır yük taşımanın yanı sıra aynı zamanda montaj ve demontaj işlemlerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Çok geçmiş yıllardan beri inşaat sektöründe kullanılan vinçler günümüzde de inşaatların vazgeçilmez makinesi olmaya devam ediyor. Vinç kiralama işlemleri özellikle inşaat sektörlerinde saatlik olarak uygulansa da yoğun iş temposunda günlük olarak da kiralanabiliyor.

Sepetli Vinçler

Sepetli vinçler genel olarak inşaatların yüksek olan dış cephelerinde montaj ve demontaj işlemleri yapılırken kullanılmaktadır. Sepetli vinçler yüksek yerlerde düşme tehlikesi olmadan daha güvenli ve daha rahat bir çalışma sağlamaktadır. Sepetli vinçlerde sepet sonradan müşterinin isteğine göre ilave edilmektedir ve bu da vinç kiralama hizmeti sunan firmalar tarafından temin edilmektedir.

Kiralık Vinç Fiyatları

Kiralık vinç fiyatları firmalara göre değişim gösterebilmektedir. Kiralık vinç fiyatları hesaplanırken gidilen mesafe, kiralama günü ya da kiralama saati ve vinç ile yapılacak işe göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Uygun fiyatlı kiralık vinç hizmeti sunan firmalar için internet sitesi üzerinden araştırma yaparak tercihte bulunabilirsiniz. Vinç kiralama işlemlerinde kiralama yapan firmanın araç bakımlarını zamanında yaptırıp yaptırmadığı da mutlaka araştırılmalıdır. Vinç bakımları tamamen kiralama hizmeti veren firmaya aittir. 

Hemen Teklif Al! Uzman ekiplerimiz tarafından kısa sürede aranacaksınız.

Mesaj Gönder