Hizmetlerimiz / Yat - Tekne Kaldırma Hizmetleri

Yat - Tekne Kaldırma Hizmetleri

Yat - Tekne Kaldırma Hizmetleri


Vinçler ağır tonajlara sahip olan yat tekne gibi araçları kolay bir şekilde bulunduğu yerden kaldırarak istenilen bölgeye taşıyabilmektedir. Vinçler pahalı iş makineleridir ancak ihtiyaç duyulduğu anda vinç kiralama hizmeti sunan firmalar aracılığı ile uygun fiyatlı olarak kiralanabilmektedir. Taşıma işlemlerinde sıklıkla tercih edilen vinçler özellikle yat tekne gibi yerinden kaldırılması imkansız olan araçları hiçbir hasar vermeden yerinden kaldırarak taşınmak istenen yere ulaştırmaktadır. Vinç kiralama günlük ya da saatlik olarak yapılabilmektedir.

Vinç Kiralama Fiyatları

Her türlü taşımacılık, inşaat, montaj, söküm ve dış cephe çalışmaları gibi işlemlerde hizmet sunan vinç kiralama firmaları farklı modellerde taşıma kapasitesine sahip vinçleri ile uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır. Vinç kiralama fiyatları ise vinç kiralama saati, mesafe ve yapılacak olan işin durumuna göre değişim göstermektedir. Vinç kiralama fiyatları kiralama firması tarafından belirlenmekte olup, firmadan firmaya değişim gösterebilmektedir.

Vinç Kiralamanın Avantajları

Vinçler her türlü ağır tonajdaki taşımacılık işlemlerinde kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra vinç kiralamada vinçlerin bakım ve onarım gibi işlemleri kiralama yapan firmaya ait olduğundan siz sadece kiralamış olduğunuz iş için ücret ödemesi yaparsınız yani bu da sizin için çok daha avantajlı olur. Vinç kiralamasında sepetli vinç ve platform vinç modelleri en çok kiralanan ve ihtiyaç duyulan modeller arasında yer almaktadır. Vinçler sadece taşıma değil bakım ve onarım işlemlerinde de yüksek yerlere erişimde hizmet vermektedir.

 

Hemen Teklif Al! Uzman ekiplerimiz tarafından kısa sürede aranacaksınız.

Mesaj Gönder